Any
Idioma/Language/Langue/Sprache/Spraak
Temperatura (°C) Vel. Vent (km/h) Pressió Baromètrica (hPa) Humitat (%) Precipitació (mm)
Mitjana Màxima Mitj. Màximes Mínima Mitj. Mínimes Ràfega Mitjana Màxima Mínima Màxima Mínima
Gener8,116,911,8-0,34,786,99,01.031,81.009,479,021,021,4
Febrer11,018,414,84,47,8116,08,01.034,11.005,478,032,013,2
Març12,522,517,33,18,2106,05,81.029,6992,2100,030,073,2
Abril13,623,318,05,19,480,56,01.030,11.005,196,031,016,4
Maig17,827,622,38,813,574,05,61.028,0999,470,028,037,6
Juny22,831,227,113,618,562,85,91.021,81.002,069,025,038,4
Juliol23,831,728,014,819,674,06,11.023,11.009,266,024,027,4
Agost23,935,328,314,520,262,85,51.022,11.008,966,025,09,6
Setembre20,329,425,28,715,672,48,31.022,91.003,368,026,015,6
Octubre
Novembre
Desembre
201717,126,321,48,113,081,76,71.027,11.003,976,926,9252,8