Any
Idioma/Language/Langue/Sprache/Spraak
Temperatura (°C) Vel. Vent (km/h) Pressió Baromètrica (hPa) Humitat (%) Precipitació (mm)
Mitjana Màxima Mitj. Màximes Mínima Mitj. Mínimes Ràfega Mitjana Màxima Mínima Màxima Mínima
Gener8,116,911,8-0,34,786,99,01.031,81.009,479,021,021,4
Febrer11,018,414,84,47,8116,08,01.034,11.005,478,032,013,2
Març12,522,517,33,18,2106,05,81.029,6992,2100,030,073,2
Abril13,623,318,05,19,480,56,01.030,11.005,196,031,016,4
Maig17,827,622,38,813,574,05,61.028,0999,470,028,037,6
Juny22,831,227,113,618,562,85,91.021,81.002,069,025,038,4
Juliol23,831,728,014,819,674,06,11.023,11.009,266,024,027,4
Agost23,935,328,314,520,262,85,51.022,11.008,966,025,09,6
Setembre20,029,424,48,716,072,46,81.025,61.003,368,026,018,4
Octubre18,326,922,210,714,977,24,41.028,61.008,187,028,048,6
Novembre12,719,616,74,29,286,98,71.025,71.008,372,028,011,4
Desembre
201716,825,721,08,012,981,86,51.027,31.004,777,427,1315,6